Spor

Eğlence

Müzik

CrossACTION KİDS

I can, I will watch me !

CROSSACTION KIDS , 3-16 yaş aralığındaki çocuklara özel olarak yaptırılan ve onların yaş gruplarına uygun olarak yönetilen ve uygulanan bir metodolojiye sahip olup , “güç – kondisyon” bağlantısını esas alan bir program bütünüdür. Bir grup ortamında çocuklar, ölçülebilen sonuçlar veren eğlenceli ve merak uyandıran egzersizlere dahil olurlar. Bu onların, sadece iyi birer sporcu olmalarını değil ayrıca çalışkan , kararlı ve dirençli bireyler olmaları için çocukları hazırlar.

CROSSACTION KIDS ,çocuk ve genç yaştaki bireylerin gerek evde, gerekse okulda da uygulayabileceği temel güç ve kondisyon programını içermektedir. Bu program spor takımları, askeri okullar ve özellikle çocuklarının sağlıklı ve güçlü bireyler olarak yetişmesini isteyen aileler tarafından tercih edilmektedir.

Programımızın amacı çocuklarımızın ister profesyonel isterse amatör olarak spor yaparken en doğal ihtiyaçları olan koşma, zıplama, tırmanma , kaldırma, atma, v.b. hareketleri günlük hayatları içinde daha sağlıklı ve güvenli olarak yapmalarına katkıda bulunmaktır.

CROSSACTION KIDS Eğlencelidir! – hareketsiz olarak geçirilen günlük hayata bir alternatif olarak işlev gören CROSSACTION KIDS son yıllarda çocuklarda oldukça yaygın olarak görülen obezite ( şişmanlık) sorununu da ortadan kaldırarark çocuklarımızın çok daha sağlıklı bir hayat tarzına sahip olmalarına yardımcı olmaktadır. Yapılan pek çok araştırma , egzersizin sadece fiziksel değil bilişsel olarak da çok önemli olduğunu vurgulamaktadır. Düzenli olarak spor yapan çocukların akademik başarıları da doğru orantıda artar.

CROSSACTION KIDS Programı uluslararası platformda hazırlanmış olup, her bir çocuğun güvenle ve keyifle uygulayabileceği bir biçimde tasarlanmıştır. Programın en büyük özelliği her yaş grubundan çocuğun buna adapte olabilmesidir.

“Kaliteli bir yaşam için kaliteli ve doğru hareket” sloganı Dünya genelinde 1800 den fazla spor salonunda ve 1000 den fazla okulda bu program yaygın olarak uygulanmaktadır.