Çocuklarınızın zihinsel gelişimlerini çeşitli sınavlar ile takip ediyorsunuz. Bedensel gelişimi ile ilgili takip yapabiliyormusunuz.?

2000 yılından sonra doğan Z kuşağı çocuklar zamanlarının büyük bir bölümünü internet ortamında sosyalleşme, bilgisayar oyunları ve birçok merak ettikleri konuları öğrenmek için hareketsiz bir şekilde zaman geçirmekte olup aşırı kalorili yiyecekler sayesinde obezite, eklem rahatsızlıkları, günlük faaliyetlerini sürdürürken fiziki yetersizlik, fiziki olarak kendine güven yetersizliği gibi bir çok sorunla karşı karşıya kalmaktadırlar. Tüm bu olumsuzlukları ortadan kaldırabilmek için tek yapılması gereken Çocuklarınızın Crossaction Eğitim alanlarında profesyonel eğitmenlerin gözetimi altında yaşlarına uygun egzersizlere katılması gerekmektedir.

Crossaction egzersiz merkezlerimizde önce çocuklarınız için postür analizi ile beraber dinamik testler neticesinde gelişim takipleri her yıl tekrarlanarak yapılır ve sizlere raporlanır. Bu raporları online ortamda da yıllar içerisinde gözlemleyebilirsiniz.

Psikolojik değerlendirmelerinin sonuçları da egzersiz eğitimi kadar önem taşımaktadır. Bu konuda da Crossactionkids merkezleri ve bu programı uygulayan Hareketli Okullar Birliği üyesi tüm okullar aracılığı ile online takibat yapabilme imkanı bulabileceksiniz.